0
0

Настільні Ігри

Ласкаво просимо у світ настільних ігор!

Захоплюючі пригоди вже чекають на своїх маленьких героїв! Настільні ігри для дітей допоможуть Вашій дитині розвинути логічне та просторове мислення, покращити уяву та пам'ять. Якщо у Вашому домі росте непосида – тоді дитяча настільна гра стане ще й способом зайняти дитину цікавою справою, підвищити її посидючість та концентрацію уваги.


Вибір іграшок для дітей різного віку (Київ)

Інтернет-магазин настільних ігор KidGamma запрошує батьків відвідати віртуальний каталог дитячих товарів, де Ви зможете докладніше розглянути колекцію настільних ігор. Тут зібрані захоплюючі ігри на розвиток логічного та наочно-образного мислення, в які дитина може грати разом зі своєю сім'єю, у дитячому садку, школі або в гостях. Такі ігри підійдуть для хлопчиків і дівчаток різного віку, і стануть їх улюбленим захопленням, а командна гра навчить їх швидко орієнтуватися в будь-якій ситуації, проявляти ініціативу, приймати рішення.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш малюк підріс тямущим та ерудованим, тоді вибирайте для нього настільні ігри, які б допомогли йому поповнити свій словниковий запас, розвинути зв'язне мовлення, кмітливість, творче мислення. Такі ігри відвернуть його від комп'ютера. Ще б! Адже тепер у нього є цікавіше заняття!

Дитячі настільні ігри – чудовий спосіб провести вільний час, коханий з дитинства. Як здорово в непогожий дощовий день посидіти всією сім'єю за великим столом, граючи в лото, доміно або монополію, веселячись і одночасно навчаючись.

У багатьох країнах найпоширеніший спосіб скоротити час за приємною бесідою – це саме настільні ігри для дітей, Україна серед них, популярність такого дозвілля цілком зрозуміла. Він вимагає трохи витрат і може стати доброю сімейною традицією на довгі роки. Окрема тема - необхідність спілкування батьків з підлітками, які можуть цілодобово сидіти в телефоні і лише зрідка приходити на кухню за їжею. Багатьом із цих ігор вже не одна сотня років, і ймовірно, вони завжди будуть мати попит серед хлопців, тат і мам; їх не замінять навіть найяскравіші програми на планшетах.


У чому користь?

Активні розваги потрібні дітям, щоб бути здоровими та сильними, але ігри настільні для дітей допомагають розвивати не менш важливі якості. Наприклад:

- Знайомлячись з правилами, малюк розвиває логічне мислення, вчиться аналізувати інформацію та робити висновки.

– Плануючи ходи наперед, дитина навчається стратегічного планування.

- Настільні дитячі ігри – можливість для батьків зблизитися з дітьми, краще дізнатися про своїх спадкоємців: яка їх логіка прийняття рішень, чи складно їм робити вибір, чи швидко вони орієнтуються в нових умовах, який словниковий запас. Це знання допоможе зробити необхідні педагогічні висновки на майбутнє.

- Оскільки найкращі настільні ігри для дітей командні, це легкий спосіб для дітлахів покращити свої комунікативні навички.

- Крім того, таке дозвілля дозволяє малюкам вивчити щось нове - є дуже багато тем, поінформованість про які допоможе покращити гра. Наприклад, можна вибрати набір, який запропонує освоїти кольори, геометричні фігури, літери, цифри, назви тварин, частин тіла, предметів тощо.

- Немає необхідності часто купувати нові іграшки, щоб у результаті ними було завалено всю дитячу. Якщо хлопцям сподобається грати в настільні забави, вони будуть просити дістати їх знову і знову, з кожним разом добиваючись кращих результатів.


Як не помилитись при покупці?

Купуючи цю просту, але корисну розвагу, спираються на кілька факторів.

Вибираючи цікаві настільні ігри для дітей, слід враховувати вік маленького гравця. Реально підібрати цікавий варіант для різних вікових категорій. Так, з 3 років можна пропонувати магнітні дошки з картками для вивчення букв, цифр та кольорів, лото для малюток, наборчики з паличками, з яких можна формувати фігури або вчитися рахувати, прості пазли з великими елементами, вкладки, казки на магнітах.

З 5 років синок чи донька можуть подужати гру в доміно чи шашки.

З 6 років можна вчитися грати в шахи – а це, як відомо, чи не найкращий практичний спосіб навчитися прораховувати свої дії на кілька кроків уперед, шукати виходи, коли на горизонті замаячила проблема. Ще доречно починати розумітися на правилах «монополії».

Щоб вдало купити настільні ігри для дітей, якість також дуже важлива. Для дітей вони зазвичай виготовляються з картону, пластику, дерева. Простежте, щоб компоненти були виготовлені з безпечного матеріалу, щоб вони не мали гострих країв, про які можна порізатися.

Проводити час у такий спосіб завжди цікаво. І хоч за ігровим столом всі рівні, і маленький гравець, і доросла людина, батьки виступають у ролі наставників, вчать крихту, спрямовують їх, підказують. Час, коли сім'я збирається разом – безцінно, а радість – головна емоція на таких зустрічах.

Вартість ігор відрізняється. Придивившись хороший інтернет-магазин, в якому ведеться продаж настільних розваг, зверніть увагу, чи широкий асортимент, вигідні умови доставки, чи лояльна ціна.


Де можна купити дитячі настільні ігри високої якості?

Уважні та дбайливі батьки обирають інтернет-магазин KidGamma (Україна), т.я. тут завжди є з чого вибрати, а всі дитячі товари мають документальне підтвердження найвищої якості. Тому, якщо Ви збираєтеся купити настільні ігри для дітей, KidGamma завжди запропонує справедливі ціни та гідний вибір.